A A A

Zgłoszenia

-->

 

Rusza kolejna  XV edycja "Świdnickiego Gryfa"

"Świdnickie Gryfy" - najważniejsze nagrody gospodarcze w Świdnicy zostaną przyznane po raz piętnasty. Rozpoczął się już nabór zgłoszeń od firm działających na terenie miasta Świdnicy. Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji.

Nagrody przyznawane będą w następujących kategoriach:

  1. "Sudecki produkt regionalny" ( w tej kategorii mogą brać udział firmy prowadzące działalność na terenie dawnego województwa wałbrzyskiego oraz Jawora i Bolkowa)
  2. "Lider przedsiębiorczości”
  3. "Lider mikroprzedsiębiorczości"
  4. "Dobre smaki"
  5. "Zdrowie i uroda”


Decyzję o nominacji firm podejmuje kapituła, której skład zmienia się co roku. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele władz miasta, laureaci poprzedniej edycji nagrody oraz przedstawiciele instytucji okołobiznesowych.
Zachęcamy Państwa do podzielenia się z mieszkańcami Świdnicy swoimi dotychczasowymi osiągnięciami i do złożenia ankiety w wybranej przez Państwa kategorii.

 

Termin składania ankiet - do 23 czerwca 2019 r. na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl lub listownie na adres: Urząd Miejski w Świdnicy ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica.

 

Zgłoszeń mogą dokonać również organizacje gospodarcze, członkowie kapituły, osoby fizyczne wraz z uzasadnieniem, do dnia 10 czerwca 2019 r. na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl. Po uzyskaniu zgody przedsiębiorców i firm oraz złożeniu ankiety, kandydaci będą ocenieni przez kapitułę.

 

Pobierz ankietę: Ankieta

 

Pobierz regulamin: Regulamin