A A A

Zgłoszenia

-->

 

Rusza XVIII edycja "Świdnickiego Gryfa"

"Świdnickie Gryfy" - najważniejsze nagrody gospodarcze w Świdnicy zostaną przyznane po raz kolejny. Rozpoczął się już nabór zgłoszeń od firm działających na terenie miasta Świdnicy. Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji.

Nagrody przyznawane będą w następujących kategoriach:
1.    "Sudecki produkt regionalny" ( w tej kategorii mogą brać udział firmy prowadzące działalność na terenie dawnego województwa wałbrzyskiego oraz Jawora i Bolkowa)
2.    "Firma roku”
3.    "Dobre smaki"
4.    "Zdrowie i uroda”

Decyzję o nominacji firm podejmuje kapituła, której skład zmienia się co roku. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele władz miasta, laureaci poprzedniej edycji nagrody oraz przedstawiciele instytucji okołobiznesowych. Zachęcamy Państwa do podzielenia się z mieszkańcami Świdnicy swoimi dotychczasowymi osiągnięciami i do złożenia ankiety w wybranej przez Państwa kategorii.


Termin składania ankiet - do 20 sierpnia 2022 r. na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl lub listownie na adres: Urząd Miejski w Świdnicy ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica.

 

Zgłoszenia firmy i przedsiębiorcy, wraz z uzasadnieniem,mogą dokonać również organizacje gospodarcze, członkowie kapituły, osoby fizyczne wraz z uzasadnieniem, do dnia  30 czerwca 2022 r. na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl. Po uzyskaniu zgody przedsiębiorców i firm oraz złożeniu ankiety, kandydaci będą ocenieni przez kapitułę.

 

Pobierz ankietę: Ankieta

 

Pobierz regulamin: Regulamin